2022 – 2023 Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Yıllık Planlar ve Sene Başı Zümre Toplantı Tutanağı

Bilişim Teknolojileri Yıllık Planlar

2022 – 2023 Eğitim Öğretim Yılımız hayırlı olsun diyoruz. Bu sene için 5. ve 6. sınıflara yönelik Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersine ait Yıllık Planlar ve ilköğretim seviyesinde yine Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi için Sene Başı Zümre Toplantı Tutanağı hazırladık ve onları paylaşalım.

Dosyalara geçmeden önce hazırlanan yıllık planlardan bahsedelim.

  1. Yıllık plan kendi ders işleyişime ve Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Öğretmen Rehberi kitaplarına bağlı kalınarak hazırlandı. Eğer müfredat dışına çıkmak istiyorsanız üzerinde biraz oynama yapmanız gerekebilir.
  2. 5. sınıflar için hazırlanan yıllık planda ders tekrarına yer vermedim. Çocuklar ilk kez bu ders ile karşılaşıyor. Etkinliklerle ilerleyeceğim için zaman kalmıyor.
  3. 6. sınıflar için hazırlanan yıllık planda sadece eğitim öğretim yılının son haftasında ders tekrarına yer verdim. Dileyen bu kısımları değiştirebilir.
  4. Sene Başı Zümre Toplantı Tutanağı, daha önceki yıllarda indirdiğim ve şu an kaynağını hatırlayamadığım bir siteden alındı. Üzerinde çok az değişiklik yapılmış durumda. Okulunuza ve zümrenizdeki diğer öğretmenlerin fikir ve ihtiyaçlarına göre üzerlerinde değişiklik yapılabilir.
  5. 2022 – 2023 Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Yıllık Planlar ve Sene Başı Zümre Toplantı Tutanağı dosyalarında mutlaka değiştirmeniz gereken yerleri değiştirmeyi unutmayın. Doğrudan yazdırıp dosyalamayın önce tarih ve isimleri kontrol edin ve kendinize göre düzenleyip kullanın.

5. Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Yıllık Plan İndirmek İçin Tıklayınız

6. Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Yıllık Plan İndirmek İçin Tıklayınız

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi için Sene Başı Zümre Toplantı Tutanağı İndirmek İçin Tıklayınız

5. ve 6. Sınıflar İçin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersine Ait Kitaplar

Bundan sonraki zamanlarda da her hafta derse ilişkin materyalleri ünite ünite olarak paylaşmaya çalışacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir