Android için En İyi 10 İnternet Televizyonu Uygulaması (2022)

android için en iyi tv uygulamaları

İnternet Televizyonu, bu günlerde en iyi içeriği çok uygun fiyatlarla sunduğu için büyük bir piyasayı ortaya çıkarmıştır. Tonlarca çevrimiçi internet televizyonu hizmeti var ve bu listede Android telefonlar için kullanabileceğiniz en iyi internet televizyonu uygulamalarını derledik.

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video, dünyanın en iyi internet televizyonu hizmetlerinden biridir. hizmette, binlerce film, mevsim, bulut depolama ve müzik akışı hizmetiyle birlikte gelen kitaplığa erişim elde edersiniz. Uygulama ayrıca meraklıları için HDR ve 4K akış sunuyor. Deneme süresi bitince aylık 7.90 TL abonelik ücreti başta tanımladığınız karttan çekiliyor.

Amazon Prime Video Uygulamasını İndirin

Netflix

Netflix, Android için en iyi internet televizyonu uygulamalarından ve hizmetlerinden biridir ve çoğu bölgede de mevcuttur. Popüler filmlere, dizilere, TV şovlarına, podcast’lere ve Netflix Orijinallerine erişim sunar. Hizmetler 4K, Chromecast, Miracast, oyun konsolları, HDR10 ve Dolby Vision desteği ile birlikte gelir. Hizmetin fiyatları bölgeden bölgeye değişiklik gösterdiğinden ortalama olarak aylık plan ücretleri 26,99 TL ile 54,99 TL arasında değişmektedir.

Netflix Uygulamasını İndirin

Bein Connect

Daha çok spor porgamlarıyla öne çıktığı düşünülse de bir çok film ve dizi içeriğinin de olduğunu belirtmekte fayda var. beIn Connect özellikle yerli yapımlar için tatmin edici içeriği olsa da yabancı diziler / belgeseller açısından bana göre içeriği çok fazla değil. Ama  Spor Toto Süper Lig, Bundesliga, Euroleague gibi ligleri takip edenler için güzel bir alternatif. İlk 7 gün ücretsiz sonrasında ise aylık paketi 14,90 TL.

beIN CONNECT Uygulamasını İndirin

BluTV

Blu TV yerli yapımları da içeren bir başka popüler internet televizyonu hizmetidir. Bazı televizyonların canlı yayınlarını da izleyebileceğiniz bu hizmette belgesellere, yerli filmlere, yabancı filmlere, çocuklar için çizgi filmlere ve yerli yabancı dizilere ulaşabileceğiniz bir platform. Ancak içeriği ne kadar tatmin edici bilemedim. Ama yerli yapımların olması güzel. 7 günlük ücretsiz hizmetinden sonra aylık paketi 15.90 TL.

BluTV Uygulamasını İndirin

PuhuTV

Kişilik ve Fi dizilerini araştırırken karşıma çıkmıştı. PuhuTV bir başka yerli yapım olan internet televizyonu hizmetidir. Kendi orijinal içeriklerinin yanı sıra bir çok yerli diziyi de içermektedir. Ancak yabancı dizi konusunda zayıf kaldığını söyleyebilirim. Yabancı filmleri içeriyor ama yerli film sayısı az. Ancak yerli filmlere baktığımızda eski yapımları görebiliyoruz.

puhutv Uygulamasını İndirin

Hulu TV

Hulu, eski TV şovları, filmler, animeler ve Hulu Originals şovları dahil olmak üzere tonlarca video içeriğine erişim sunan çok popüler bir internet televizyonu hizmetidir. Hulu’da hizmeti test edebileceğiniz ücretsiz bir deneme hesabı mevcut olur. Deneme süresi bitince aylık paketlerden faydalanabilirsiniz.

Hulu Uygulamasını İndirin

Not: Şu an için Türkiye’de bulunan kullanıcılara hizmet vermiyorlar. Hizmeti VPN programları aracılığıyla kullanabilirsiniz.

HBO Max

HBO Max, resmi HBO kanalındaki içeriğin keyfini çıkarabileceğiniz çok popüler bir başka internet televizyonu hizmetidir. Game of Thrones ile beraber popülerliği artmıştı. Dizi bitince bu popülerliği devam ettirmek adına şu an başka şovlar ile içeriği zenginleştirme yoluna gidiyorlar.

HBO Max Uygulamasını İndirin

Not: Şu an için Türkiye’de bulunan kullanıcılara hizmet vermiyorlar. 2022 yılı içinde hizmet vereceklerini belirten bir kaç haber var.

Crackle

Eğer ücretisz bir internet televizyonu uygulaması ve hizmeti arıyorsanız Crackle size göre. Ancak Türkiye’den erişiminin olmadığını belirtmek lazım. Yani kullanmak istiyorsanız VPN programları ile bağlanabilirsiniz. Sony firmasının desteklediğini belirtmek isterim. Bu özellikle Sony Pictures içeriklerine rahatça erişebileceğiniz anlamına geliyor.

Crackle ücretsiz bir hizmettir. Ancak video izlerken reklamlarına katlanmak zorunda kalacaksınız.

Crackle Uygulamasını İndirin

Youtube

Hepimiz Youtube uygulamasını ya da sitesini video izleme platformu olarak biliyor ve kullanıyoruz. Ancak Youtube aynı zamanda bir internet televizyon hizmeti olarak da kullanılabilir. Bazı şirketler filmlerini doğrudan burada yayınlıyor. Yine bazı filmler, belgeseller, diziler Youtube üzerinden izlenilebiliyor. Ancak ücretsiz kullandığımızda gerçek anlamda reklamlardan geçilmiyor.

Youtube Premium ile reklamsız olarak içeriklere erişebilirsiniz. Bu sayede isterseniz içerikleri indirebilirsiniz.

Youtube Uygulamasını İnidirin

Exxen

Yerli hizmetlerden biri olan Exxen, Acun Medya tarafından 2021 yılının başında yayın hayatına başladı. Exxen kendi yapımlarına odaklanan bir internet televizyonu olmakla beraber aynı zamanda Champions League, Europa League gibi liglere de erişim sağlayabileceğiniz hizmeti sunuyor.

Exxen aboneliklerinde reklamlı ve reklamsız tercihler mevcut.

Exxen Uygulamasını İndirin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir