Favori Karakteriniz Yazınızı Seslendirsin

Favori Karakteriniz Yazınızı Seslendirsin

Bugün bir web sitesinden bahsedeceğim. Bu web sitesi ile yazdığınız bir yazıyı seçeceğiniz karakterlerin sesiyle dinleyebilirsiniz. Daha sonra bunu indirip kullanabilirsiniz bile.

Web sitesinin kullanımı oldukça basit. Sadece hangi sesten dinleyeceğinizi seçiyorsunuz ve yazınızı yazıyorsunuz. Son olarak da çalıştırıyorsunuz size bir indirme linki verecektir. Böylece beğendiğiniz olursa bu ses dosyasını indirebileceksiniz.

Sitemizin adı FakeYou.Com, bu site sayesinde yazdığınız yazıları başka seslerden dinleyebileceksiniz.

FakeYou.Com adresine girince aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.

Kullanımı oldukça basit. Öncelikle Category Filters kısmındaki All Voices yazısına tıklayın. Burada 15 Farklı kategoride yüzlerce farklı ses bulabilirsiniz. Ben Anime kategorisini seçtim.

Kategori seçtikten sonra daha fazla seçim yapmanız gerekebilir. Örneğin Anime kategorisini seçtikten sonra karşıma 4 farklı alt kategori geliyor.

Buradan da bir Yu-Gi-Oh kategorisini seçiyorum. Alt kategoriyi seçtikten sonra o animede kullanılan sesleri Voice kısmında bulabilirsiniz. Hangi sesi kullanmak istiyorsanız onu seçebilirsiniz.

Ardından metin kutusu olan yere yazımızı yazıyoruz. Yazımızı yazdıktan sonra metin kutusunun altındaki Speak butonuna basıyoruz.

Kısa bir beklemenin ardından bir ses oynatıcısı ve indirme bağlantısını görebilirsiniz.

FakeYou web sitesinin sıkıntıları yok değil. Örneğin aynı kategorideki aynı sesi kullanmama rağmen metin kutusu alanına “yunus yeşilmen” yazınca Türkçe karekterden dolayı hata veriyor. İngilizce yazılarda soruna rastlamadım.

Yine de çeşitli çalışmalarınızda eğlenceli bir web sitesi olduğunu düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir