iPhone İçin En İyi 6 Alarm Uygulaması (2022)

iphone için en iyi alarm uygulamaları

iPhone dahil olmak üzere akıllı telefonlar zaten bir çalar saat özelliğiyle geliyor. Hatta çalar saati ayarlayıp küçük dokunuşlarla erteleyebiliyoruz. Böylece uykumuza devam edebiliriz. İşte bu yüzden – yani küçük bir hareketle ertelediğimiz için bazı üreticiler farklı yöntemler deneyerek farklı uygulamalar geliştirdi.

Örneğin çalar saat çaldığında gerçekten susturmak için bir matematik problemi çözmelisiniz. Ya da sizden istenilen resme tıklamanızı isterler. Espiri yapabilir ya da telefonu 50 kez sallamasını isteyebilir. Yani bu tür uygulamalar yerleşik çalar saat uygulamasına göre daha etkilidir diyebiliriz.

Alarm Clock for Me

Alarm Clock for Me, iOS cihazları için kullanılabilen güçlü bir çalar saat uygulamasıdır. Sabahları sizi uyandırmak için çeşitli alarm türlerine sahiptir. Örneğin, alarmı kapatmak için telefonunuzu sallayabilir veya bir matematik problemi çözebilirsiniz.

Hatta farklı melodilerle birden fazla alarm ayarlayabilir, alarma notlar ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

iPhone için Alarm Clock for Me uygulamasını indirmek için tıklayınız…

CARROT Alarm

CARROT Alarm, iOS cihazları için kullanılabilen, yapay zeka destekli bir çalar saat uygulamasıdır. Uygulama, her güne yüzünüzde bir gülümsemeyle başlamanızı sağlayacak yenilikçi uyandırma sistemi ile tanınır.

Uygulama sizi her sabah şarkılar ve esprili konuşma diyaloglarıyla uyandırır.

iPhone için Carrot Alarm uygulamasını indirmek için tıklayınız…

Alarmy

Alarmy, Android ve iOS kullanıcıları için mevcut en iyi ve en yüksek puanlı Çalar saat uygulamalarından biridir. Sabah sizi uyandırmak için Alarmy, kullanıcılara farklı modlar sunar – Fotoğraf modu, Sarsıntı Modu, Matematik Problemi Modu gibi…

Fotoğraf modunda, kullanıcıların alarmı durdurmak için belirli bir nesnenin resmini tıklaması gerekir. Sallama modunda, kullanıcıların fone’yi elli kez sallaması gerekir ve Matematik problemi modunda, kullanıcıların bir matematik denklemini çözmesi gerekir.

iPhone için Alarmy uygulamasını indirmek için tıklayınız…

Wakie Community

Wakie Community, diğer alarm uygulamalarından biraz farklıdır. Yabancılarla konuşabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması. Ancak, Wakie Community ayrıca çalar saatin özelliklerine de sahiptir.

Uygulama, rastgele bir kişiden uyandırma araması istemenizi sağlar. Böylece sabah rastgele bir kişiden arama alacaksınız. Eğer sizi uyandıracak herhangi bir kişi yoksa, uygulama uyandırma çağrısı yapmak için bir bot kullanır.

iPhone için Wakie Community uygulamasını indirmek için tıklayınız…

Walk Me Up!

Uyanıyoruz, alarmı erteliyoruz ya da kapatıyoruz. Ancak hala yataktan çıkamıyoruz. Bu gibi durumların önüne geçmek istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Walk Me Up uygulamasını kullandığınızda gerçekten uyanmak için belirli süre / adım yürümeniz gerekiyor. Aksi halde alarm çalmaya devam eder.

iPhone için Walk Me Up uygulamasını indirmek için tıklayınız…

Math Alarm Clock

Muhtemelen bunu kullanmak istemeyeceksinizdir. Çünkü bu uygulamada alarmı durdurmak için basit bir dokunuş yetmeyecek.

Uygulama uyandırma zamanı geldiğinde sizden matematik problemini çözmenizi ve sonucu yüksek sesle söylemenizi isteyecektir. Muhtemelen bu şekilde kesin uyanırsınız. Ancak bunu ülkemizde kaç kişi kullanır orası muamma.

iPhone için Math Alarm Clock uygulamasını indirmek için tıklayınız…

Bunların haricinde sizin de eklemek istediğiniz uygulamalar varsa yorumlarda belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir