Neden Bilişim? Sunusu

Neden Bilişim sunum dosyası

5. Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersinde Bilişim İle Tanışıyorum konusunda kullanmak üzere hazırladığım Neden Bilişim? sunum dosyası.

Sunum Dosyası İçeriği

Sunum dosyası Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 5. Sınıf Öğretmen Kılavuzu kitabına bağlı olarak oluşturuldu. Sunum dosyasında temel kavramların tanımlarını bulabilir ve isterseniz dersi sunum üzerinden işleyebilirsiniz.

Burada sunum dosyasının içinde Bilgi Nedir? İletişim Nedir? Bilişim Nedir? Teknoloji Nedir? Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT) Nedir? Donanım, Yazılım, Arayüz, Etkileşim, İnternet gibi temel kavramların yanı sıra Bilişim Teknolojilerinin Kullanım Alanları ile ilgili temel bilgiler ve açıklamalar mevcut.

Sunum Dosyasını İndir

Eğer Neden Bilişim? konusundaki bu slayt dosyasını kendi bilgisayarınızda ya da laboratuvardaki bilgisayara indirip bu dosya üzerinden etkinliğinizi gerçekleştirecekseniz aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Neden Bilişim? Sunum Dosyasını indirmek için tıklayınız

Çevrimiçi Sunu Dosyası

Eğer bilgisayarınızda Microsoft PowerPoint programı kurulu değil ise ya da farklı cihazlardan kullanacaksanız Neden Bilişim? sunusunun çevrimiçi halini de aşağıda paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir