Web Sitenizin Duyarlılığını Kontrol Edebileceğiniz 3 Web Sitesi

website responsive testi

Bir web siteniz var ve farklı cihazlarda nasıl göründüğünü merak ediyorsanız aşağıdaki web sitelerini kullanabilirsiniz. Farklı işletim sistemine, ekran boyutlarına ve form faktörlerine sahip çok çeşitli cihazlar vardır. Bu kontrol, web sitesinin bu cihazlarda nasıl yüklendiğini test etmenizi sağlar. Bu, web sitesi geliştirmede çok önemli bir adımdır. Bir web sitesini cihazla uyumlu hale getirmek, farklı cihazlarla daha geniş bir kullanıcı tabanına kolayca erişmesini sağlar.

BlueTree.ai

BlueTree.ai web sitesinin sunduğu hizmet sayesinde web sitenizi test edebilirsiniz. Kullanımı oldukça basittir. Arama kısmına web sitenizi yazıp Enter tuşuna basmanızla birlikte hizmet devreye giriyor. Ardından hangi cihazda görüntülemek istiyorsanız üst kısımdan seçiyorsunuz.

BlueTree.ai Duyarlılık Testi İçin Tıklayınız

WebSitePlanet.com

Websiteplanet.com aynı mantıkla çalışan bir başka duyarlılık kontrol sitesidir. Linkten girdiğinizde Test My Site yazan butonun sol kısmına web sitenizin adresini yazın ve ardından bu butona tıklayın. BlueTree’den farklı olarak kısmen daha güncel cihazları seçebiliyorsunuz.

WebSitePlanet.com Duyarlılık Testi İçin Tıklayınız

WebSiteResponsiveTest.com

Websiteresponsivetest.com yukarıdaki gibi web sitenizin ekran çözünürlüklerine olan duyarlılığı test etmenize yarayan bir hizmet. Burada diğer ikisi gibi cihaz seçmiyorsunuz. Doğrudan çözünürlük seçiyorsunuz. Zaten bir çok farklı cihazın çözünürlüğü de aynı olduğu için tek tek cihaz seçmenizden daha rahat olacaktır. Check It butonunun yanına web sitenizin adresini girin ve bu butona tıklayın. Ardından aşağıdaki çözünürlükleri denemek için onlara tıklayın.

Websiteresponsivetest.com Duyarlılık Testi İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir